Blog

S GripTight ONE Mount zažije váš mobil tu nejlepší sametovou péči

S GripTight ONE Mount  zažije váš mobil tu nejlepší sametovou péči
  • 24. července
  • |
  • 2017

Máte-li svého mobilního mazlíčka opravdu rádi, určitě ho nestrčíte do žádného humpoláckého svěráku, který se tváří jako držák na mobil. Pokud si vyberete telefonní chůvičku GripTight ONE Mount, tak se váš mobil bude cítit jako v bavlnce.

Máte-li svého mobilního mazlíčka opravdu rádi, určitě ho nestrčíte do žádného humpoláckého svěráku, který se tváří jako držák na mobil. Pokud si vyberete telefonní chůvičku GripTight ONE Mount, tak se váš mobil bude cítit jako v bavlnce.

Držák má totiž styčné upínací plošky osazeny gumou, která zabraňuje poškrábání nebo poškození upnutého telefonu. Bezpečně vám podrží telefon až do šířky 91 mm.

Pokud mobil správně uchytíte, vydrží jakýkoliv náklon, aniž by mu bylo špatně (prostě nespadne). To se samozřejmě hodí, když chcete mít správně naštelovaný záběr a nechcete se nijak omezovat. 

Možná již máte vlastní stativ, proto je jistě fajn, že si můžete clip držák pořídit i samostatně.

Adaptér totiž pasuje na  všechny stativy s univerzálním ¼“ závitem.

Vybírat si můžete mezi černou a bílou barvou, ale co si budeme povídat, bílá nemusí být pro dobrodružné povahy úplně ideální. Barva však není důležitá, podstatné je precizní zpracování držáku, bezpečí, které vloženému přístroji poskytuje a také jeho praktické minimální rozměry ve složeném stavu. Jak si ho jednou pořídíte, už se bez něj prostě nikam nehnete.